Tanie lampy designerskie!

Jak nadać wnętrzu styl, charakter czy też urok? To jest pytanie, które zadaje sobie wiele osób urządzających swoje wnętrze. Warto kierować się zasadą, którą propagują również projektanci czy architekci wnętrz – każdy szczegół ma znaczenie.

Najczęściej to dodatki, jakie dobierzemy do naszego wnętrza decydują o jego charakterze. To one tak naprawdę powinny grać pierwsze skrzypce w danym pomieszczeniu – to na nie jako pierwsze, mają zwracać uwagę nasi goście, gdyż jakby nie było są to dekoracje.

Jeżeli nasze wnętrze urządzone jest harmonijnie oraz klasycznie, dzięki dodatkom czy akcesoriom możemy troszkę poszaleć – co pozwoli ożywić wnętrze, i nadać mu “charakterku” 😛 Można, na przykład postawić na gazetnik na ścianę, w ciekawym, nietypowym kształcie, może jakiś troszkę bardziej “krzykliwy” obraz (ale nie za bardzo :)) lub ustawić w najważniejszych punktach pomieszczenia designerskie lampy.

Designerskie lampy, wcale nie muszą być nowoczesne ani kosztowne. W designie chodzi o to, żeby produkt był z pomysłem. Fantastycznym przykładem designerskich lamp będą lampy z abażurem – lampka ustawiona na parapecie zwiększy optycznie pomieszczenia, a koło kanapy w salonie warto umieścić lampę stojącą podłogową bądź zamontować kinkiety regulowane.

Lampy z abażurem nie należą do najdroższych, a jak wybierzemy ciekawe wzory i kolory abażurów, z pewnością stworzymy designerskie lampy, które wniosą ciekawy efekt do naszego pomieszczenia.

 

 

Advertisements
This entry was published on January 24, 2017 at 11:58 am. It’s filed under Ogólnie and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: