prezent na nowe mieszkanie

Idealny prezent na parapetówkę

Większość ludzi, którzy stają się szczęśliwymi posiadaczami nowego mieszkania, decyduje się na organizacją parapetówki. Jest to impreza, podczas której możemy bezceremonialnie rozglądać się po kątach cudzego mieszkania. Musimy jedynie zapewniać, że wystrój salonu niezmiernie przypadł nam do gustu.

Twierdzić, że wybrana lokalizacja jest wyjątkowo korzystna, a czwarte piętro bez windy, na którym znajduje się mieszkanie, wcale nie będzie kłopotliwe. Wręcz przeciwne, zmuszeni do codziennej wspinaczki właściciele, przez długie lata zachowają sprawność fizyczną. Dodatkowo na karnecie na siłownie uda im się zaoszczędzić. Parapetówka łączy się również z tradycją wręczania organizatorom imprezy drobnych upominków. Jak wybrać odpowiedni prezent na nowe mieszkanie?

Przedmiot, jakim obdarujemy świeżo upieczonych właścicieli mieszkania powinien być przede wszystkim praktyczny. Przecież obarczeni ratą trzydziestoletniego kredytu hipotecznego, jeszcze przez długi czas nie będą w stanie samodzielnie w pełni wyposażyć swojego lokum. Szczególnie dobrym pomysłem jest zakup jakiegoś sprzętu kuchennego. W ten sposób może się okazać, że prezent na nowe mieszkanie, którym obdarujemy naszych przyjaciół, będzie przydatny również dla nas. To dzięki niemu będziemy mogli liczyć na smaczny, domowej roboty poczęstunek, podczas każdej kolejnej wizyty.

Dobrym i chyba najbardziej typowym pomysłem na prezent na nowe mieszkanie jest zakup rośliny doniczkowej. Kwiaty bywają zazwyczaj stosunkowo niedrogie. W związku z tym nie nadwyrężymy przesadnie stanu naszego portfela. Dodatkowo, może się okazać, że dzięki roślince, zapewnimy sobie sporo rozrywki. Możemy liczyć na naprawdę zabawne zakłopotanie obdarowanych osób. Podczas każdej kolejnej wizyty okazywać się będzie, że nie są w stanie odpowiednio zadbać o podarowany przez nas prezent na nowe mieszkanie, a biedna roślina najzwyczajniej w świecie usycha.

Advertisements
This entry was published on November 30, 2016 at 11:31 am. It’s filed under Dodatki, Wnętrza and tagged , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: