normann copenhagen

Atrakcyjne dodatki od Normann Copenhagen

W aranżacji mieszkania ważne są nawet najmniejsze detale. Często mamy przeczucie, że czegoś w danym pomieszczeniu nam brakuje. Decydujemy się na wielkie zmiany, dodajemy jakiś spory element, lecz wtedy psuje się cała kreacja. Prawdopodobnie brakuje jedynie małych elementów. Jeśli szukacie niewielkich dodatków, które mają stanowić o sile aranżacji, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Normann Copenhagen.

Kuchnia to nasza wizytówka!

normann copenhagenDuńska firma już od lat dostarcza swoim klientom niezwykle oryginalnych drobiazgów, które podkreślają lub decydują o nastroju danego pomieszczenia. Produkty Normann Copenhagen świetnie sprawdzą się w aranżacjach w stylu skandynawskim. Nie inaczej jest w przypadku kuchni. W każdym pomieszczeniu bardzo wiele zależy od lamp. Duńska firma oczywiście zgadza się z tą tezą i oferuje wspaniałe lampy wiszące. Bardzo dobrze prezentuje się seria Amp, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach zaprojektowanych w dosyć minimalistycznym stylu. Przydymiony kolor klosza zapewnia niesamowite wrażenia estetyczne. Jak powszechnie wiadomo w stylu skandynawskim mile widziane są wszelkie przełamania. Dokonujemy ich za pomocą drobnych kontrastowych elementów. Warto zadbać o to, aby tak prozaiczne przedmioty jak podstawki, siekacze do warzyw czy nawet szufelki były w jaskrawych barwach. Zielony, fioletowy lub czerwony w połączeniu z białymi ścianami wytworzą klimatyczny, przyjemny dla oka kontrast.

Zadbajmy o każdy pokój

normannOczywiście warto zadbać także o drobiazgi w innych pokojach. Przyjemny klimat w sypialni zapewnimy przy pomocy kolorowych poduszek, lecz koniecznie musimy je zestawić z białym kolorem prześcieradeł oraz kołdry. Możemy zdecydować się także na delikatne wzory. W ofercie Normann Copenhagen znajdziemy bardzo przyjemne zestawy pościeli, których design zapewni nam spokój oraz sprawi, że łóżko stanie się niezwykle przytulnym miejscem. Wygląd sypialni możemy uzupełnić atrakcyjnie prezentującym się stolikiem nocnym. Duński producent oferuje nam wyroby wykonane ze stali oraz bardzo naturalnie wyglądającego drewna. Bardzo ciekawym drobiazgiem, który umieścić możemy praktycznie w każdym pokoju są malutkie wieszaki w kształcie kropli deszczu. W zależności od preferowanego stylu do wyboru mamy kilka wariantów kolorystycznych – nie zabraknie także modeli drewnianych, pokrytych jedynie bezbarwnym lakierem. Dla fanów jeszcze bardziej naturalnych rozwiązań duńska firma oferuje wieszaki wykonane z islandzkiego kamienia wulkanicznego.

Użyte w artykule zdjęcia pochodzą ze strony sklepu whitehousedesign.

Advertisements
This entry was published on April 26, 2016 at 9:05 am. It’s filed under Wnętrza and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: